Regulamin

1. Sklep internetowy firmy FW-FANTOM, umieszczony na stronie internetowej: www.fantom-fw.com.pl
umożliwia składanie zamówień i dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

2. Podane przez użytkownika dane adresowe zostaną wykorzystane do realizacji składanych zamówień.
3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez FW FANTOM na stronach sklepu internetowego.
4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma „FANTOM” zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia – o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.
5. Klient po złożeniu zamówienia otrzyma wiadomość zwrotną e-mail ze szczegółową informacją o stanie zamówienia i statusem: „OCZEKUJĄCY”.
6. Następnie klient otrzyma drogą mailową lub telefonicznie informacje o kosztach wysyłki, terminie realizacji zamówienia i na życzenie FAKTURĘ PRO FORMA.
7. Po odnotowaniu przedpłaty ustalonej kwoty na koncie FW FANTOM, status klienta zmieni się na „POTWIERDZONY”.
8. W dniu wysyłki klient otrzyma drogą elektroniczną informacje o zmianie statusu na „WYSŁANE”.
9. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
10. Klient posiada prawo wyboru miejsca dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
11. Koszty wysyłki są ustalane indywidualnie (kwota zależy od wagi i rozmiarów paczki).
12. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę.
13. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub PARAGON w chwili, gdy zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.
14. W zależności od rodzaju zamawianego towaru termin realizacji (od dnia złożenia zamówienia) może wynosic od 24 godzin do kilkunastu tygodni, o czym klient jest informowany w informacji zwrotnej potwierdzającej zamówienie.
15. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, jak również pełnej aktualizacji serwisu.

REKLAMACJE

16. Wszystkie towary objęte są gwarancją.
17. Koszty przesyłki przy zwrocie towaru pokrywa sprzedający.

PRAWO ZWROTU

18. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Po tym terminie nie ma możliwości odstąpienia od umowy sprzedaży. Zwrotu towaru należy dokonać wysyłając zakupiony towar w opakowaniu z dołączonym dowodem zakupu oraz z podaniem swoich danych personalnych wraz z numerem konta bankowego w celu przelania należności. Zwrot towaru zostanie zaakceptowany w sytuacji, kiedy zwracany towar nie będzie nosił śladów widocznych uszkodzeń. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu towaru. Zwrotowi podlega wartość zakupionego towaru i koszty wysyłki do klienta. W przypadku rezygnacji, kupujący ponosi koszty odesłania towaru.

19. Czternastodniowy okres na odstąpienie od zakupu nie ma zastosowania w przypadku zakupu towarów wyprodukowanych na specjalne lub indywidualne zamówienie o czym informuje sprzedawca w momencie zamówienia.
Zasady zwrotu nie dotyczą także zakupu zapieczętowanych towarów, np. płyt DVD, których opakowanie zostało otwarte po otrzymaniu.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

20. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz. 271.

Twój koszyk: 0,00 zł

Szukaj produktu